Apdailos darbai vilniuje

Apie mus

MES – energingi, drąsūs, darbštūs, nebijantys iššūkių, atsakingi bei keliantys sau aukščiausius darbo kokybės reikalavimus.

Esame visus apdailos darbus atliekanti ir projektuojanti komanda. Taip pat teikiame profesionalias interjero dizaino paslaugas. Darbus atlieka aukštos kvalifikacijos stilingų namų specialistai, sukaupę daugiau nei dešimties metų patirtį.

Mūsų komanda visada pasirengusi įrengti, bet kokio tipo būstą  ar ofisą.  Esame pajėgūs visus darbus atlikti patys - nuo statybų pradžios iki pat pabaigos. Mūsų įmonės darbuotojai įgyvendins bet kokius realius kliento pageidavimus už priimtiną kainą.

Visada siekiame suteikti tik aukščiausios kokybės paslaugas būsto apdailos sektoriuje.

Stengiamės būti pačiais geriausiais ir visus savo įsipreigojimus atliekame kruopščiai, kokybiškai bei sutartu laiku.

Mūsų įmonė prisiima atsakomybę už atliktus darbus ir jų kokybę – visiems vidaus ir remonto darbams suteikia garantiją, kurią reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymas.

Mūsų įmonės meistrai užsiima ne tik apdailos darbais, bet ir klientų pageidavimu patys pasirūpina medžiagų bei jų transportavimo klausimais, tad šie niuansai nesukels Jums papildomų rūpesčių, o medžiagų ieškojimas bei lakstymas po parduotuves to neišmanant neatims brangaus Jūsų laiko, taip pat nesukels nereikalingo streso, kadangi tai už Jus padarysime mes - Stilingų namų darbuotojai.

Su klientais bendraujame atvirai ir  sąžiningai, aiškiai atsakome į visus iškilusius klausimus. Jei neturite laiko ar trūksta idėjų, kartu suprojektuosime jūsų patalpas ir nedelsiant imsimės darbų.

Darbus atliekame visame Vilniaus rajone, esant poreikiui vykstame ir į kitus miestus.

gallery/shutterstock_113026081
gallery/interior
gallery/house_couple

O jei norite asmeniškai pasikonsultuoti su patyrusiais specialistais , mes jūsų paslaugoms.

www.stilingi - namai.lt