Apdailos darbai vilniuje

Dažymo darbai

Šiuo metu dažų pasirinkimo įvairovė yra didžiulė ir tai kartais labiau klaidina nei padeda. www.stilingi-namai.lt specialistai padės jums susigaudyti beribiame dažų pasirinkime, kai norisi ne tik atrasti tinkamą spalvą, bet ir pasirinkti kokybiškus, gerai dengiančius, atsparius valymui, drėgmei bei aplinkai draugiškus dažus.

Dažymo kokybė priklauso nuo dažomo paviršiaus būklės, kokybiškų darbo įrankių parinkimo, kruopštaus paviršiaus paruošimo bei profesionaliai atlikto darbo. 

Renkantis dažus ypatingą dėmesį skirkite dažų sudėčiai. Pagrindinės vidaus apdailai skirtos dažų rūšys yra dvi – vandeniu ir organiniu skiedikliu (vaitspiritu) skiedžiami dažai. Dažniausiai naudojami vandeniu skiedžiami dažai (lateksiniai, akriliniai ir pan.). Jų privalumai yra nenuginčijami. Vandeniniai dažai greitai džiūsta ir yra beveik bekvapiai, dėl to nudažytoje patalpoje galima iš karto gyventi. Jie yra saugūs naudoti, lengvai nusiplauna nuo odos ir darbo įrankių, o spalvų gama įvairi.

Dažai skirstomi į atsparumo šlapiam trynimui klases jos žymymos nuo 1 kl. atspariausios iki 5 kl. Kai kurių gamintojų žymėjimai yra skirtingi. 1 ir 2 atsparumo šlapiam trynimui klasės dažai yra labai atsparūs dilimui ir labai gerai valomi. Šiais dažais tinka dažyti patalpas, veikiamas didelių apkrovų, pavyzdžiui, virtuves, koridorius ir vonias. Dažai turi blizgesio kriterijus: matiniai, pusiau blizgūs, „šilko blizgumo“ ir blizgūs dažai.

Renkantis atsižvelgiama į individualų skonį ir į norimą atsparumą valymui. Matiniai sienų dažai yra ne tokie atsparūs valymui, kaip šilko blizgesio sienų dažais.

Reikia taip pat atsižvelgti ir į dažų dengiamumo kvalifikacijas.

Sieną reikia pradėti dažyti gerai dažuose sudrėkintu voleliu, statmenai iš apačios į viršų, tada dažai nelašės ant grindų. Po to storai padengus dažus, išlyginti skersai W raidės forma. Nedelsiant padengti antrą brūkšnį ir tokiu pat būdu ji išlyginti. Dažus išlyginti skersai, juos dengti persidengiančiomis juostomis iš viršaus į apačią. Tokiu būdu siena nudažoma lygiai.

gallery/1 (7) (640x480)
gallery/1 (4) (640x480)

Dažus išlyginti skersai, juos dengti persidengiančiomis juostomis iš viršaus į apačią. Tokiu būdu siena nudažoma tolygiai ir vienodai. Ir pabaigai - šiltasis metų sezonas yra pats tinkamiausias laikas dažymo darbams, nepraleiskite progos atnaujinti savo namus.

  O jei norite asmeniškai pasikonsultuoti su patyrusiais specialistais, mes jūsų paslaugoms

www.stilingi - namai.lt