Apdailos darbai vilniuje

Glaistymo darbai

www.stilingi-namai.lt komanda nepradeda apdailos darbų nepamatavus drėgmės esančiose patalpose, sienose, grindyse, tai labai svarbus kriterijus. Jeigu drėgmė viršija normos ribas, ją reikia būtinai išdžiovinti drėgmės surinkėjais ar kitais būdais.

Nuglaistyti sienas ir lubas, jas paruošti dažymui, atrodytų juokų darbas, tačiau www.stilingi-namai.lt specialistai atkreipia dėmesį, jog norint tinkamai pasiruošti, išsirinkti kokybišką glaistą ir gerai išdžiovinti patalpas, reikia vadovautis konkrečiomis taisyklėmis.

Glaistymui ypač svarbus paviršiaus pagrindo paruošimas. Reikia patikrinti, ar nėra sluoksnių, trukdančių naujo glaisto sukibimui (senos dažų dangos ar jų likučiai ir pan.), ar pagrindo paviršius nėra byrantis. Visus sluoksnius, kurie trukdo sukibimui ar kelia įtarimą, reikia pašalinti. Įgeriančius ir byrančius pagrindus gruntuoti stipriu giluminiu gruntu. Prieš glaistymą būtina užtaisyti visas išdaužas, griovelius specialiu mišiniu. Tinkuotas cementiniu tinku sienas www.stilingi-namai.lt profesionalai pataria glaistyti stambiagrūdžiu glaistu, bent du kartus. Gipskartonio plokštumas galima glaistyti iš karto – baigiamuoju glaistu du kartus.

Būtina užtikrinti palankią patalpų temperatūrą tiek glaistymo, tiek glaisto džiūvimo metu. Patalpos ir glaistomo pagrindo temperatūra glaistant cementiniu glaistu turi siekti bent jau +5 C, o glaistant gipsiniais, lateksiniais, akriliniais glaistais – +10 C. Labai svarbu, kad glaisto sluoksnis tinkamai išdžiūtų. Tai reiškia, kad džiovinimo negalima spartinti jokiomis priemonėmis.

gallery/1 (6) (480x640)
gallery/3 (1) (640x480)

Pirmiausia glaistoma viena kryptimi(vertikaliai). Glaitant per tą pačią vietą, turite atlikti du braukimus. Pirmas – su pasvirusia glaitykle užnešate glaisto, antru – su stačia glaistykle, braukdami per tą pačią vietą pašalinate glaistą. Po to, kita kryptimi (horizontaliai) glaistoma, tokiu pat principu. Taip glaistomas, bet koks paviršius, viskas priklauso nuo lygumo, kuo paviršius daugiau banguoja, tuo jis turi būti daugiau kartų nuglaistytas.

Kartais labai banguotas vietas, patarčiau išlyginti specialiu glaistu ar tinku (rotband, ...), nes įprastiniai sienų glaistai, esant storam sluoksiui, ilgai džiūsta, o kiti sutrūkinėja.

gallery/1 (2) (640x480)
gallery/1 (3) - copy - copy (640x480)

O jei norite asmeniškai pasikonsultuoti su patyrusiais specialistais, mes jūsų paslaugoms:

www.stilingi - namai.lt