Apdailos darbai vilniuje

Tapetų klijavimo pagrindai

Šiandien tapetų yra įvairiausių faktūrų, spalvų ir dizainų, kurie suteikia žmogui galimybę susikurti norimą patalpos interjero dizainą. Tad taisyklingas tapetų klijavimas reikalauja specifinių žinių, kurios padeda sklandžiai apklijuoti sienas bei lubas. www.stilingi-namai.lt meistrai pataria iš anksto kruopščiai susiplanuoti darbus bei paruošti reikalingas priemones jiems atlikti.

Prieš pradedant darbus reikia paskaičiuoti, kiek reikės tapetų rulonų. Tam reikia pasimatuoti visų sienų, kurias ketinama apklijuoti plotus. Jeigu tapetai būtų su derinamu raštu reikia būtinai atsižvelgti į ju išsimetimo kriterijų pagal gamintojo nurodyma. www-stilingi-namai.lt komanda siūlo tapetų nupirkti procentaliai daugiau, nes jei po tapetų klijavimo liks vienas kitas nepanaudotas rulonas jį visada galima gražinti prekybos centrui arba panaudoti tapetus kaip dovanų pakavimo popierių. Įsigyjant tapetus reikia įsitikinti, jog kiekvieno rulono serijos numeriai sutampa, kitaip gali iškilti problemų su atspalvių nesuderinamumu.

Darbą pradedame nuo paruošimo sienų tapetavimui: nuo seno paviršiaus, reikia nuvalyti atšokusias atsilupusias atplaišas , taip pat senus dažus, tapetus, nuvalyti dulkes tada užgruntuoti giluminiu gruntu.

gallery/photogrid_1447099050384

Tada pradedame glaistyti ant tvirto, nugruntuoto paviršiaus. Glaisto sluoksnių kiekis priklauso nuo paviršiaus grubumo pvz.: gipsiniam tinkui užtektų dviejų sluoksnių glaisto, o cementinio pagrindo tinkui gali prireikti ir penkių sluoksnių glaisto. 

Nuglaisčius sienas, pradedame šlifavimo darbus - parenkame šlifavimo popierių pagal grubumą ir nušlifuojame paviršius, nuvalome dulkes, o tada, dar kartą nugruntuojame giluminiu gruntu ir sienos paruoštos tapetavimui. Dėl idealaus sienų klijavimo dar galima sienas padažyti, tokiu pačiu atspalviu kaip ir jūsų pasirinkti tapetai, kad baltos siūlės nepersišviestų.

Seni laikai jau praėjo, kai tapetai klijavosi vieni ant kitų. Techniškai sienos turi būti paruoštos, taip pat, kaip ir dažymui, norint gauti kokybiškus rezultatus.   

gallery/20120510416(1)
gallery/20140812_130739(1)

Mes visada pasiruošę jums pagelbėti
www.stilingi-namai.lt